Müşteri Hizmetleri

Bir görüş veya şikayetim var. Nereye bildirebilirim?

Şikayetlerinizi ve önerilerinizi marketlerimizde danışma bölümünden, şikayet ve öneri formlarını doldurarak ve web sitemizin müşteri ilişkileri bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Şikayet ve görüş bildirmek için tıklayınız.


Kampanyalarınızdan haberdar olmak, sizden düzenli olarak mail almak istiyorum.

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için kampanyalar sayfamızı veya haftalık indirim bültenini ve bizden düzenli olarak mail almak istiyorsanız lütfen e-bülten aboneliği sayfasını ziyaret ediniz. E-bülten aboneliği için anasayfada sayfa altında bulunan mail listesine ulaşmak için tıklayınız!


Nelerelerde mağazalarımız mevcut?

Mağazalarımız ile ilgili adres, telefon, sorumlu müdür, alan, personel sayısı, indirim günleri vb. ayrıntılı bilgiye mağazalarımız sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Tema markalı ürünler nelerdir, nasıl ulaşabilirim?

Tema markalı ürünler hakkında tema markalı ürünler sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Tema markalı ürünler tüm mağazalarımızda müşterilerimize sunulmaktadır.  


İş başvurusunda bulunmak istiyorum. Nasıl başvurabilirim?

İş başvurusunda bulunmak için lütfen insan kaynakları sayfamızı ziyaret ediniz. Bu formun doldurulup, Tema marketleri tarafından kabul edilmesi hiçbir iş teklifi ya da iş akdi anlamına gelmez; yükümlülük sorumluluk altına sokmaz.


Ücretsiz danışma hattınız var mı?

Marketlerimiz hakkında her türlü görüş ve önerilerinizi ücretsiz tüketici danışma hattımız olan 444 83 62 'e iletebilirsiniz. Diğer iletişim bilgileri için tıklayınız.

Organize Sanayi Bölgesi 3 Sanayi Caddesi Gezköy Erzurum
Telefon : 442 329 06 08 / 09 - 10 - 11
Faks: 442 329 06 07